CCNA Slovensky

CCNA kurzy

Cisco

Keďže sa nachádzaš na tejto stránke, tak predpokladám, že už tušíš čo CISCO Networking Academy je, ale keby náhodou nemáš ani najmenšie poňatie, tak si prečítaj nasledujúci článok.

Cisco Networking Academy je študijný program spoločnosti Cisco Systems, vďaka ktorému sa aj ty môžeš stať expertom v oblasti sieťových technológií, a pomôcť tak rozvoju sietí. Networking Academy zahŕňa pomerne veľa kurzov. Medzi najpopulárnejšie patria CCNA1, CCNA2, CCNA3 a CCNA4, práve ktorým sa budeme venovať na tejto webstránke.

Ďalej Networking Academy ponúka kurzy z oblasti práce so sieťami, kyberbezpečnosti, ,,Internet of Things", Operačných systémov (Kali Linux...), programovania, Biznisu a práce v Packet Traceri. Väčšina kurzov je platených, ale pokiaľ si študentom niektorej zo škôl, ktorá ma so spoločnosťou Cisco Networking Academy zmluvu, tak niektoré z ich kurzov budeš môcť študovať aj zadarmo, a tak ušetríš niekoľko stoviek eur. Po dokončení kurzov ti bude vydaný certifikát, ktorý ti podpíše tvôj inštruktor(väčšinou profesor v škole), a tak ho budeš môcť použiť pri vlastnej prezentácii ako doklad o absolvovaní konkrétneho kurzu.

Viac info nájdeš na: www.netacad.com